DALŠÍ INFORMACE O KURZECH LETECKÉ FOTOGRAFIE

Kurz se skládá z přípravné části. V té získáte potřebné teoretické informace jak fotit a jak se chovat v letadle. Procvičíte se i prakticky při pozemním fotografování. Poté v odpoledních hodinách bude následovat váš start k výšinám. 

Vzhledem k poloze letišť si VY SAMI SI MŮŽETE VYBRAT kam  bude směřovat váš let a přispůsobit si i jeho délku. Např. Slapská přehrada, Orlická přehrada, hrady a zámky se zahradami  Konopiště, Dobříš, Orlík, Zvíkov, Mníšek pod Brdy, Karlštejn, Křivoklát, lom Amerika a po trase mnoho dalších nádherných pohledů na naši krajinu, města a vesnice (včetně slavné vesničky střediskové).

Létáme na  letadlech, které splňují všechny nejpřísnější bezpečnostní požadavky a samozřejmostí jsou zkušení  piloti, kteří rozumí fotografování a vědí co fotograf potřebuje krom igelitového sáčku.

Pro lepší fotografování necháváme boční okno na zemi. Získáváte tak něco jako přímý kontakt a fantastický zážitek, ale také přísun čerstvého vzduchu :-)

Nicméně není třeba podléhat pověstem o zrádném houpání a kymácení, díky kterému by se chtěla vaše snídaně také podívat ven na tu vyhlídku. Prohlédněte si v galerii fotografie a nechte se unést do jiného světa.